.

.

5pcs 1/8 PT Навој да 10мм Воздух Цевки Пневматски Воздух Брзо Ослободување Ftting PC10-01

5pcs 1/8 PT Навој да 10мм Воздух Цевки Пневматски Воздух Брзо Ослободување Ftting PC10-01

DEN 120.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
PC10-01
Тип:
Приклучоци

Стоката во категоријата