.

.

Генератор avr GAVR-15A Универзален Автоматски Регулатор на Напон brushless

Генератор avr GAVR-15A Универзален Автоматски Регулатор на Напон brushless

DEN 1896.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
LIXiSE
Број На Модел На:
gavr-15a
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата