.

.

MQ8-Z15 DC12V 10мм/1Kg 0mm/3Kg Отворена Рамка Повлече Тип Електромагнетниот Electromagnet

MQ8-Z15 DC12V 10мм/1Kg 0mm/3Kg Отворена Рамка Повлече Тип Електромагнетниот Electromagnet

DEN 216.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Вратата Завртки
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
MQ8-Z15

Стоката во категоријата