.

.

5 Компјутери Црна 5mm Машки Конец да 4mm СТП Цевка Притисни Во Заеднички Пневматски Конектор Брзо Монтирање

5 Компјутери Црна 5mm Машки Конец да 4mm СТП Цевка Притисни Во Заеднички Пневматски Конектор Брзо Монтирање

DEN 101.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
PC4-M5

Стоката во категоријата