.

.

9Yards Везови Sequined Чипка Намали Прекрасни Ткаенина Од Дворот За DIY Шиење Материјал Мотив венчаница Декорација Y14

9Yards Везови Sequined Чипка Намали Прекрасни Ткаенина Од Дворот За DIY Шиење Материјал Мотив венчаница Декорација

DEN 542.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Исклучување На Белата, Чиста Бела
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
Y14
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
AIWUJIA
Функција:
Еко-Пријателски
Ширина:
As shown picture
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Mesh

Стоката во категоријата