.

.

Beibehang 3 d обичај ѕид хартија позадина слики на модерни романтична последниве луксузен бојадисана 3 d mural позадина слики

Beibehang 3 d обичај ѕид хартија позадина слики на модерни романтична последниве луксузен бојадисана 3 d mural позадина

DEN 504.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1 плоштад единечна цена
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Стоката во категоријата