.

.

5 x Воздух Цевка Фитинзи 3/8PT Машки Конец Хексадецимален Штекер Приклучоци Капи 11mm Висина

5 x Воздух Цевка Фитинзи 3/8PT Машки Конец Хексадецимален Штекер Приклучоци Капи 11mm Висина

DEN 120.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
MPN:
не се применува
UPC:
700955933018

Стоката во категоријата