.

.

10 Компјутери Воздух Пневматски 6mm да 6mm L Облик Притисни во Лактот Полнач Брз Фитинзи

10 Компјутери Воздух Пневматски 6mm да 6mm L Облик Притисни во Лактот Полнач Брз Фитинзи

DEN 120.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
PV6-6

Стоката во категоријата