.

.

Нови Зима Девојки Топол Капут Јакна Корејски Деца Симпатична Дебел Памук Поместена Јакни Outerwear Детска Облека 2-6 Години

Нови Зима Девојки Топол Капут Јакна Корејски Деца Симпатична Дебел Памук Поместена Јакни Outerwear Детска Облека 2-6

DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Бренд Име:
JUXUAN
Тежина:
0.5
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Маскирани
Одредување На Содржина:
90%
Пополнување:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
555939486530
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Главната ткаенина состав:
Најлон / Најлон
Затворена стил:
патент грб
Висина:
5 парчиња од 90см, 100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 90cm-130cm/1 страна
Стил:
Памук поместена облека за деца

Стоката во категоријата