.

.

8мм Y Облик Puch Во Конекторот Пневматски Фитинзи 2 ПАРЧИЊА Ukppp

8мм Y Облик Puch Во Конекторот Пневматски Фитинзи 2 ПАРЧИЊА Ukppp

DEN 94.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
MPN:
не се применува
UPC:
610256100425

Стоката во категоријата