.

.

Момче Везана Latch кука килим колекции Крст-бод тепих перница Комбинација diy pillowcase везови конец за Плетење Дома Декор

Момче Везана Latch кука килим колекции Крст-бод тепих перница Комбинација diy pillowcase везови конец за Плетење Дома

DEN 707.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Спецификација:
43x43cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Шема:
Хеклани
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Седиште
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
DIY
Пополнување:
Памук
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
Соба
Греење Метод:
Никој

Стоката во категоријата