.

.

WZSM НОВИ HDD Интерфејс за DELL M17X Р3 R4 R5 1745 1747 Хард Диск Драјвер конектор

WZSM НОВИ HDD Интерфејс за DELL M17X Р3 R4 R5 1745 1747 Хард Диск Драјвер конектор

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
M17X Р3 R4 R5 1745 1747
Тип:
SATA Кабли
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата