.

.

Топло-продажба на Вода Капка Сина Циркон Бела Циркон 925 Сребрен Накит Set Ring Големина 6/7/8/9/10 Божиќ Подарок За Жените

Топло-продажба на Вода Капка Сина Циркон Бела Циркон 925 Сребрен Накит Set Ring Големина 6/7/8/9/10 Божиќ Подарок

DEN 395.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки
Број На Модел На:
М-142
Повод:
Партија
Бренд Име:
xutaayi
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Сина Циркони
Главниот Камен Боја:
Blue & Бело
is_customized:
Yes
Должина на Синџири:
45+5CM
Дали Избледени:
No
Место на Потекло:
Кина
подарок:
Сребро полирање платно
Метал Печат:
925 Логото
Метал:
925 Сребрен Шалче
Стил:
Романтични

Стоката во категоријата