.

.

22mm хривнија MultiColor Cambo Сино Жолта Армија Воено нато ткаенина Ткаени Најлон watchbands Види Рака Бенд Тока појас 22 mm

22mm хривнија MultiColor Cambo Сино Жолта Армија Воено нато ткаенина Ткаени Најлон watchbands Види Рака Бенд Тока

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
3Blue_2Yellow
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бренд Име:
SeaTopTon
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Тока
боја:
3Blue_2Yellow
Бендот Ширина:
22mm
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
27.5 cm

Стоката во категоријата