.

.

YF - S201 проток на вода сензор / 4 G1/2 интерфејс бојлер вода машина вода машина за продажба сала проток метри

YF - S201 проток на вода сензор / 4 G1/2 интерфејс бојлер вода машина вода машина за продажба сала проток метри

DEN 158.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

DIY Материјали:
Електрични

Стоката во категоријата