.

.

Висок Квалитет 4 x L3Y4-18-110 ITR6F-13 Иридиум Искра Приклучок За Mazda 3 Ford Избега Jaguar X-type ITR6F13 L3Y4-18-110

Висок Квалитет 4 x L3Y4-18-110 ITR6F-13 Иридиум Искра Приклучок За Mazda 3 Ford Избега Jaguar X-type ITR6F13 L3Y4-18-110

DEN 372.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
искра приклучок
Осветленост Дел Број:
L3Y4-18-110 ITR6F-13
Земја/Регион на Автомобил Производство:
произведено во Кина
Производителот Дел Број:
L3Y4-18-110 ITR6F-13
Монтажа База:
Станот
Референтните Кодови:
L3Y4-18-110 ITR6F-13
Бренд Име:
ONYPEI
Calorific Вредност:
Медиум
Другиот Дел Број:
L3Y4-18-110 ITR6F-13
Electrode Материјал:
Iraurita
Поставување на Возило:
ПРЕД
Завршна Површина:
100% нови
Electrode Материјал:
Iraurita
Тип:
Иридиум Моќ Искра Приклучок
Автомобил Направи:
За Mazda
ефект:
Автоматски Систем За Палење
Број На Модел:
L3Y4-18-110 ITR6F-13
квалитет:
Висок квалитет

Стоката во категоријата