.

.

Бонбони Боја Пуканки Камен Vermilion Зелена Фитили Со Сребро Мушка Накит Жените Ѓердан Ѓердан За Божиќ Подароци

Бонбони Боја Пуканки Камен Vermilion Зелена Фитили Со Сребро Мушка Накит Жените Ѓердан Ѓердан За Божиќ Подароци

DEN 293.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
QINYI
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
NL-SD3024
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
сечилото

Стоката во категоријата