.

.

3 x 1/4 Нишка Брз Фитинзи Еден Допир Притисни Во Пневматски Брзо Конектор за 8мм Цевки

3 x 1/4 Нишка Брз Фитинзи Еден Допир Притисни Во Пневматски Брзо Конектор за 8мм Цевки

DEN 94.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
PC8-02

Стоката во категоријата