.

.

VXM Велосипед 96BCD Чудак 30T Chainwheel Алуминиум Легура Круг Синџир прстен Chainwheel Патот Велосипед Синџир прстен за M7000 M8000 M9000

VXM Велосипед 96BCD Чудак 30T Chainwheel Алуминиум Легура Круг Синџир прстен Chainwheel Патот Велосипед Синџир прстен

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чудак Должина:
170mm
Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
VXM
категорија:
синџир тркала
Број На Модел На:
M7000 8000 9000
Chainwheel Заби:
30T

Стоката во категоријата