.

.

пинк giselle балет туту фустан розова професионални балет tutus балерина се облекуваат децата giselle балет костими за девојки BT8903A

пинк giselle балет туту фустан розова професионални балет tutus балерина се облекуваат децата giselle балет костими

DEN 4272.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, custom size
Бренд Име:
swangirldance
Материјал:
Lycra,Spandex,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT8903A
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Големина:
Adult Size XS/S/M/L/XL/2XL ,Child Size 8/10/12/14/16
Бои:
Други бои можат да бидат произведени
Здолништа:
6 слоеви на tulles
Место на Потекло:
Гуангжу, Guangdong, Кина
превозот метод:
DHL e-ЕМС ЕМС epacket и така натаму
Измислица процес:
Рачно изработени
Употреба:
Фаза Dancewear Перформанси
Пол:
Жени,Возрасни,Девојки,Деца
Танц улоги:
Nutcracker снег кралицата Заспаната Убавица Палачинка Послужавник Kitri DonQuixote

Стоката во категоријата