.

.

Мир Симбол Шарм Монистра Одговара на Стилот Нараквици Алки Подарок Сребро Бронза Монистра 10x10mm 30pcs T445 2017 Новиот главен слободни Никел слободни

Мир Симбол Шарм Монистра Одговара на Стилот Нараквици Алки Подарок Сребро Бронза Монистра 10x10mm 30pcs T445 2017

DEN 117.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
Монистра
Бренд Име:
goinhot
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
1.9g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Обликот:
Spacer Монистра Цилиндар
Материјал:
Цинк Легура
моден накит:
Gorjuss Шарм
боја:
Бронза Тибетската Сребро Шарм
Користење на:
Pendant Ѓердани
Нови:
Божиќ Подарок
Животната средина:
изработка на накит
Продавачот:
diy монистра
Висок квалитет:
Доведе Слободни Никел слободни
накит наоди:
монистра со дупка

Стоката во категоријата