.

.

10pcs/Многу 6907ZZ 6907 ZZ 35x55x10mm Метал Заштитените Длабоко Ритам Топката Имајќи Сосема Нов

10pcs/Многу 6907ZZ 6907 ZZ 35x55x10mm Метал Заштитените Длабоко Ритам Топката Имајќи Сосема Нов

DEN 470.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
PAWZYQ
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
6907ZZ
Капацитет На Моторот:
Други
Структура:
Други
Премази:
Други

Стоката во категоријата