.

.

Nillkin за iphone7 плус Чи Безжичен Полнач Приемник Случај Покрие Моќ Полнење Предавател За iphone 7 плус случај (5.5 inch)

Nillkin за iphone7 плус Чи Безжичен Полнач Приемник Случај Покрие Моќ Полнење Предавател За iphone 7 плус случај (5.5

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Мало Пакет:
Yes
Големина:
For iPhone 7 Plus 5.5 inch
дизајн:
бизнис
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Безжичен Полнач Приемник Случај
Бренд Име:
NILLKIN
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 плус
Производ Во Боја:
Црна, Златна
Производот Категорија:
безжични полнење приемник
Број На Модел На:
за iphone 7 Плус безжичен приемник случај
Тип:
Случај

Стоката во категоријата