.

.

ИЗРАЕЛ Патнички Адаптер 2 Начин Штекер Моќ Plug Промена на САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА да Израелскиот 3 Pin Основани Приклучок Адаптер 10A 250V

ИЗРАЕЛ Патнички Адаптер 2 Начин Штекер Моќ Plug Промена на САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА да Израелскиот 3 Pin Основани

DEN 67.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
ИЗРАЕЛ приклучок
Номинална Напон:
110-250V
боја:
Црна
Бренд Име:
Passvvell
Заземјување:
Стандард Заземјување
Примена:
Комерцијални
Број На Модел На:
WDI-14-1BK
Номинална Струја:
10A

Стоката во категоријата