.

.

26pcs/многу Антички Сребрен A-Z Азбука Snap Копчиња Одговара 18mm Писмо Копчиња Snap Копчето Накит DIY Нараквици&Алки

26pcs/многу Антички Сребрен A-Z Азбука Snap Копчиња Одговара 18mm Писмо Копчиња Snap Копчето Накит DIY Нараквици&Алки

DEN 220.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
SANGUINE
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Големина:
18mm
Број На Модел На:
AB002
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
3.8g
Производ Карактеристики:
18mm snap копчиња
Објектот Должина:
1.8cm
Материјал:
Легура
Тип:
Snap Копчето
боја:
исто како слик
Големина:
18 mm
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата