.

.

5 Компјутери 1/2PT Машки Конец да 6m Црево Barb Месинг Директно Спојка Фитинг

5 Компјутери 1/2PT Машки Конец да 6m Црево Barb Месинг Директно Спојка Фитинг

DEN 183.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
MPN:
не се применува
UPC:
700724118776

Стоката во категоријата