.

.

Бесплатен Превозот 5 метри Кристал Кристал Трим, Кристал Applique, Свадба Applique,Кристал Синџир MALI033

Бесплатен Превозот 5 метри Кристал Кристал Трим, Кристал Applique, Свадба Applique,Кристал Синџир MALI033

DEN 1200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
СРЕБРО ПОЗЛАТА, СРЕБРО AB, ЗЛАТО ПОЗЛАТА, ЗЛАТО AB
Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
5yards
Бренд Име:
MYG
Материјал:
Кристално
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Станот
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Број На Модел На:
MALI033
Техника:
Шие-На
Опис:
Доведе слободни и nickle слободни
позлата:
Злато и Сребро.
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата