.

.

HandPainted Апстракт Маслото На Платно Van Gogh Irises Цвет Платно Сликарство Ѕид Уметност Слика Слика За Дневна Соба

HandPainted Апстракт Маслото На Платно Van Gogh Irises Цвет Платно Сликарство Ѕид Уметност Слика Слика За Дневна Соба

DEN 1344.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
20x24, 24x36
боја:
Повеќе
Стил:
Модерна
Бренд Име:
BEWEHI
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
DSC_3524
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Предмети:
Апстракт
Calligraphy и сликање Големина:
C60x90cm
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Стоката во категоријата