.

.

MaiYaCa мека tpu Мобилен Телефон Случај За iPhone 8 плус X 7 плус Случај венчаница на невестата маска за iphone 5 5s 6 7 плус СЛУЧАЈ

MaiYaCa мека tpu Мобилен Телефон Случај За iPhone 8 плус X 7 плус Случај венчаница на невестата маска за iphone 5

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
за iphone 5 5s, за iphone 6 6s, за iphone 7, за iphone 7plus, за iphone 6s плус, за iphone 8, за iphone 8 плус, за iphone X
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 5s,iPhone5c,iPhone 6s,iPhone SE,iPhone 4,iPhone 4s,iPhone 6,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Големина:
5.5inch
Карактеристики:
Мека Транспарентен TPU
Продажба:
Трговија На Големо И Мало Quali
Материјал:
Мека Транспарентен TPU
категорија:
мобилен телефон додатоци
Пакетот Вклучува:
1xCase Поклопец За Вашиот Мобилен Телефон
Продажба начини:
Трговија На Големо И Мало Quali
Бесплатен превозот :
Пад на превозот
случај за iphone 5 5S 6S плус:
маска за iphone 7 7 плус 8 8PLUS
За iPhone X 8 Плус:
случај за iphone 7 плус маска
Стил:
невестата е свадба облека се ОБЛЕКУВААТ
Модел:
MY1131-MY1138

Стоката во категоријата