.

.

година нови Хип Кожа Капа Лето Леопард Комбинација Snap Назад Gorras Хип-хоп капи Секојдневен Прилагодливи Лист Дијамант пломба Шапка

година нови Хип Кожа Капа Лето Леопард Комбинација Snap Назад Gorras Хип-хоп капи Секојдневен Прилагодливи Лист

DEN 212.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Хип Хоп Капи
Број На Модел На:
xhm11213
Рака Тип:
прилагодлив
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Бисер Дневник
Материјал:
Памук
Пол:
Мажи
Шапка Големина:
55-61cm

Стоката во категоријата