.

.

Бесплатен превозот,femme секси shapers,дебели руно бамбус долна облека.зимата е топло фитнес V деколте, вест,чипка жени

Бесплатен превозот,femme секси shapers,дебели руно бамбус долна облека.зимата е топло фитнес V деколте, вест,чипка

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Чаша Големина:
една големина
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Shapewear:
Блузи
Контрола Ниво:
светлина
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон,Spandex,Бамбус Влакна
Број На Модел На:
T053
Ткаенина Тип:
Џерси
Дебелина:
Дебели

Стоката во категоријата