.

.

Со лесни само - прекинувач за заклучување копче за префрлање / R16-503AD круг 16MM 3А / 250V зелена

Со лесни само - прекинувач за заклучување копче за префрлање / R16-503AD круг 16MM 3А / 250V зелена

DEN 74.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

сертификација:
CCC
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Објект:
Прекинувачи

Стоката во категоријата