.

.

5 Компјутери Pneumetic 8мм да 1/8 PT Машки Конец Еден Допир Лактот Брз Фитинзи

5 Компјутери Pneumetic 8мм да 1/8 PT Машки Конец Еден Допир Лактот Брз Фитинзи

DEN 204.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
MPN:
не се применува
UPC:
700955943253

Стоката во категоријата