.

.

6mm 15/64 ОД Воздух Цевка Компресија Фитинг Пневматски Спојка Спојка Конектор

6mm 15/64 ОД Воздух Цевка Компресија Фитинг Пневматски Спојка Спојка Конектор

DEN 91.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
MPN:
не се применува
UPC:
608641459920

Стоката во категоријата