.

.

5pcs 1/8 PT Машки Конец Sintered Бронза Пневматски Издувните Silencer Пригушувач

5pcs 1/8 PT Машки Конец Sintered Бронза Пневматски Издувните Silencer Пригушувач

DEN 102.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
PSV-01
Тип:
Пневматски Пригушувач

Стоката во категоријата