.

.

3bags/многу 60pcs Нафталин mothball природни camphor топката гардероба чевли мирис отстранување инсекти-отпорни молец-бесплатен mouldproof

3bags/многу 60pcs Нафталин mothball природни camphor топката гардероба чевли мирис отстранување инсекти-отпорни молец-бесплатен

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Sealers
Број На Модел На:
24
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата