.

.

6 * 6 * 3.1 ММ допир switch вертикална 4 метри црвеното копче, водоотпорен бакар глава

6 * 6 * 3.1 ММ допир switch вертикална 4 метри црвеното копче, водоотпорен бакар глава

DEN 53.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

сертификација:
CCC
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Објект:
Прекинувачи

Стоката во категоријата