.

.

Нови 2018 Интелигентен Автоматски Електрични Градите Пумпи Брадавица Вшмукување Млеко Пумпа доење USB Електрични градите пумпа 510

Нови 2018 Интелигентен Автоматски Електрични Градите Пумпи Брадавица Вшмукување Млеко Пумпа доење USB Електрични градите

DEN 410.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Градите Пумпа
Бренд Име:
мис бебе
Материјал Функција:
bpa free
Број На Модел На:
510
Материјал:
П. П.
Име на производ:
Интелигентните електрични градите пумпа
електрични градите пумпа боја:
пинк/сино
електрични градите пумпа шише капацитет:
150ml
Градите пумпа шише отпорност на топлина:
110℃
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
No
Извор На Енергија:
Електричен

Стоката во категоријата