.

.

Животно Птица Elk Зајакот Перница Alpaca Шема Ткаени Памук, Лен Фрли Перница Дома Декорација Pillowcase almofadas 45x45cm

Животно Птица Elk Зајакот Перница Alpaca Шема Ткаени Памук, Лен Фрли Перница Дома Декорација Pillowcase almofadas

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Спецификација:
No filling, With filling
Греење Метод:
Топла вода Торба Греење
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
SMT0219ZT
Стил:
Модерна
Шема:
Печатени
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Пополнување:
Памук
Бренд Име:
градови куче
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Дома, Хотел, Столче, Декоративни, Чаир, Кат
Тип:
Перница Покрие/Перница Маска
Печати Опис:
бела површина е беж,не чиста бела.
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина

Стоката во категоријата