.

.

Полн плоштад Дијамант везови зголеми цвет 5D DIY Дијамант сликарство Крстот бод peony цвеќиња боја Круг Дијамант мозаик лили

Полн плоштад Дијамант везови зголеми цвет 5D DIY Дијамант сликарство Крстот бод peony цвеќиња боја Круг Дијамант мозаик

DEN 162.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
Square Drill 20x30cm, Square Drill 30x45cm, Square Drill 40x60cm, Square Drill 50x75cm, Square Drill 60x90cm, Round Drill 20x30cm, Round Drill 30x45cm, Round Drill 40x60cm, Round Drill 50x75cm, Round Drill 60x90cm
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Стоката во категоријата