.

.

Дами торба нов моден дизајнер жените стп чанта, висок квалитет на рамо кеси tote торба 6 боја

Дами торба нов моден дизајнер жените стп чанта, висок квалитет на рамо кеси tote торба 6 боја

DEN 649.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Заклучување,Синџири
Обликот:
Hobos
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
6665
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Чанти Тип:
Гласник Кеси

Стоката во категоријата