.

.

PL6-02 Црна 6mm да 1/4 BSP Машки Конец Пневматски 90 степени Вртливата Лактот Брз Спојка Фитинг 10pcs

PL6-02 Црна 6mm да 1/4 BSP Машки Конец Пневматски 90 степени Вртливата Лактот Брз Спојка Фитинг 10pcs

DEN 348.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
PL6-02
Тип:
Приклучоци
Внатрешен Дијаметар(Метал Крај):
9mm/0.35
производ тежина:
140g
Име на производ:
брзо монтирање
Пакет Содржина:
11pcs x Брз Фитинзи
Материјал:
Пластични,Метални
навој дијаметар:
13mm/1/4 BSP
Внатрешен Дијаметар (Црна Пластика Крај):
6mm/0.24
Големина:
3 x 2.8 x 1.4cm/1.2 x 1.1 x 0.6(L*W*H)
боја:
Црна,Сребрена На Ѕвонење

Стоката во категоријата