.

.

beibehang Топло и модерна едноставна цвет спалната соба спална соба дневна соба во ЖИВО позадина заштита на животната средина не - плетени позадина

beibehang Топло и модерна едноставна цвет спалната соба спална соба дневна соба во ЖИВО позадина заштита на животната

DEN 1344.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
GB0030
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Стил:
Пастирски

Стоката во категоријата