.

.

0805 SMD Capacitor 0805 101K 100PF 102K 10NF 103K 0.01 UF 104K 0.1 UF 105K 1UF 250PCS/МНОГУ Електронски Компоненти за полнење

0805 SMD Capacitor 0805 101K 100PF 102K 10NF 103K 0.01 UF 104K 0.1 UF 105K 1UF 250PCS/МНОГУ Електронски Компоненти

DEN 78.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
0805 101-105
DIY Материјали:
Електрични
Излез Тип На:
1

Стоката во категоријата