.

.

Томас Крст, Херој Црна Obsidian Природата Камен Монистра Мажите Нараквици, се Бунтува Срцето Стил Накит За Жените и Мажите TS 434

Томас Крст, Херој Црна Obsidian Природата Камен Монистра Мажите Нараквици, се Бунтува Срцето Стил Накит За Жените

DEN 264.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
TS 434
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
is_customized:
No
Обликотшема:
Крстот
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
hemiston
превозот:
Бесплатен превозот
Услуга:
Пад на превозот
Метали Тип:
сребро позлатен

Стоката во категоријата