.

.

Најдобри F30 Автомобил DVR 2.7 TFT LCD HD 1080P Двојно Камера Ротира леќа Возило Возење Дигитален Видео Рекордер Ноќно видео камера

Најдобри F30 Автомобил DVR 2.7 TFT LCD HD 1080P Двојно Камера Ротира леќа Возило Возење Дигитален Видео Рекордер Ноќно

DEN 1583.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Sd Мемориска Картичка:
ДОДАДЕТЕ 16GB C10, ДОДАДЕТЕ 32GB C10, Не SD картичка
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Интерфејс:
AV Надвор,USB2.0,SD/MMC,HDMI
Големина На Дисплеј:
2.7
Траење На Батеријата:
48
Чипсет Производител:
Novatek
Видео Формат:
AVI,MPEG-4,MOV,TS
Специјални Функции:
Микрофон,Дигитален Зум,Led Дисплеј,SD/MMC Картичка,Време и Датум Екран,Циклус на Снимањето,Ноќ Визија
Екран На Допир:
Yes
OSD Language:
Шпански,Руски,Индонезија,Француски,Јапонски,Англиски,Португалски,Корејски
Батеријата:
Вграден-во
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
Број На Леќи:
1
Слики Сензор:
Преносни Снимач
GPS logger:
Внатрешна
Оригиналниот Пакет:
Yes
Пиксели:
500Mega
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 4
Екранот Размер:
16
Камерата Резолуција:
1920x1080
Видео Кодот:
AVC
Агол На Гледање:
140°
Макс Надворешна Меморија:
32g
Бренд Име:
KONNWEI
Рамки Во Секунда:
20
Процесор:
HD1080p
Црна:
F30 DVR

Стоката во категоријата