.

.

Модерна луксузна Кристал подот светилка за Ресторан дневна соба led кат осветлување големи стојат led светилка комерцијални осветлување Lambader

Модерна луксузна Кристал подот светилка за Ресторан дневна соба led кат осветлување големи стојат led светилка комерцијални

DEN 11208.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
regron
Е Светилки Вклучени:
No
Wattage:
11-15W
Материјал:
Кристално
Број на извори на светлина:
3
Примена:
Трпезарија
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Техника:
Рачно Плетени
База Тип:
E14
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
До & Долу
Сенка Тип:
Железо
Стил:
Модерна
Осветлување Област:
10-15square метри
Карактеристики:
кат светилка
Гаранција:
2
Број На Модел На:
донесе една-30461
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Хром,Стакло,Железо,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Кат Светилки

Стоката во категоријата