.

.

L Облик PT 1/4 Машки Навој да 6mm Кол Цевки Пневматски Брзо Монтирање

L Облик PT 1/4 Машки Навој да 6mm Кол Цевки Пневматски Брзо Монтирање

DEN 85.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Приклучоци
MPN:
не се применува
UPC:
700955070379

Стоката во категоријата