.

.

12pcs/многу Assorted Colors 5.5 cm Телефонска Жица Серпентина Бенд Коса Јаже Девојки Scrunchies Накит за Коса Вратоврска Коса Додатоци Хривнија

12pcs/многу Assorted Colors 5.5 cm Телефонска Жица Серпентина Бенд Коса Јаже Девојки Scrunchies Накит за Коса Вратоврска

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
5.5cm diameter
Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
HT1712096
Тип:
еластична венчиња
Материјал:
TPU, Еко-пријателски
Големина:
4.5cm outside diameter
Бои:
како на слика
Пакување:
Polybag
Производ Стил:
Косата вратоврска, еластична бенд, конска опашка носителот, нараквица коса додатоци
Мин. цел:
10pcs/многу assorted colors

Стоката во категоријата