.

.

PC10-01 10мм Пневматски Цевка Притисни за Навој 1/8PT Поврзете Брзо Монтирање 5 Компјутери

PC10-01 10мм Пневматски Цевка Притисни за Навој 1/8PT Поврзете Брзо Монтирање 5 Компјутери

DEN 89.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
PC10-01
Тип:
Приклучоци

Стоката во категоријата